Na specjalne życzenie widzów

IMGP0206 IMGP0129 (1)Po dwumiesięcznej miesięcznej przerwie ( 28 lutego) na specjalne życzenie widzów wrócił na deski WDK w Wąbrzeźnie musical „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze” Tima Rice’a i Andrew Lloyd Webbera  w tłumaczeniu Klaudyny Rozhin, w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Zieleniu. Sala widowiskowa tak jak na wcześniejszych spektaklach była pełna publiczności a gdy ostatnie dźwięki umilkły nagrodziła młodych aktorów gorącymi owacjami na stoIMGP0050jąco. Musical  realizowaliśmy we współpracy ze Szkołą Podstawową w Zieleniu w ramach projektu „Wisienka na torcie”. W trakcie dwuletnich przygotowań zjednaliśmy sobie wielu Przyjaciół, którzy wsparli naszą inicjatywę, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. To dzięki Państwa hojności mogliśmy z takim rozmachem zrealizować ten projekt.

IMGP0093IMGP0547IMGP0005IMGP0193

Schodzi z afisza musical „Józef i cudowny płaszcz”, który obejrzało ok. 3500 osób. Więcej o spektaklu na specjalnie stworzonej stronie joseph.zielen.edu.pl

Jednak to nie koniec naszych musicalowych planów w Szkole w Zieleniu. W najbliższych dniach planujemy casting do musicalu Piotruś Pan. Dzieci i młodzież nie mogą się doczekać:)