Bijemy Rekord Guinnessa! Przyłącz się.

StowarzyszeniCup Song logoeurocash_logoe “Przyjaciele Wronia” we współpracy ze Szkołami Podstawowymi  w Jarantowicach i Zieleniu zapraszają wszystkie szkoły powiatu wąbrzeskiego i ościennych do udziału w projekcie pt. www. cupsong.pl

Naszym celem jest  próba pobicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym graniu na kubeczkach w dniu  6 czerwca 2019 roku podczas Dni Wąbrzeźna  na Placu Jana Pawła II.

Inicjatywa polega na stworzeniu perkusji przy pomocy plastikowych kubeczków przez wszystkich uczestników do utworu “When I’m gone”

Planujemy, że w naszej inicjatywie weźmie udział około 3000 uczestników (uczniów szkół powiatu wąbrzeskiego i ościennych).Jest to pierwsza  taka próba w Polsce.

Projekt realizowany jest w ramach programu  Eurocash S.A. “Lokalni Herosi. 100 inicjatyw na 100 lecie Niepodległości”. Naszym celem jest integracja lokalnej społeczności i  pokazanie dzieciom i młodzieży, że współpracując można robić wielkie rzeczy..

Obecnie rekord świata  należy do Chińczyków i wynosi 2398 osób (wpis w księdze rekordów Guinessa). Chcemy go pobić wpisując naszą społeczność lokalną i  nasze miasto do tej prestiżowej księgi.

Jako przykład przesyłamy film z bicia rekordu Guinnessa przez Albanię w 2017 roku https://www.youtube.com/watch?v=gzh_2F4JcHo